Bujdosó Rebeka Emma 9 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
A legjobb 10 közé jutott!
Juhász Márk 12 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
Mohácsi Krisztofer 8 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
Papp Réka 8 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
Horváth Alex 13 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
Tóth Brigitta 9 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
Ökrös Boglárka 6.osztály 12 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
Kiemelt dícséret
Karancsi Elizabett 10 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
A legjobb 10 közé jutott!
Rostás Márk 7 éves Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
Danis Botond Ádám 10 éves Boldog
Petkovics Lőrinc 4.osztály Boldog
Fischer Balázs 4.osztály Boldog
Rajnai Annabella 8.osztály Boldog
Kiemelt dícséret
Petrovics Lőrinc 4.osztály Boldog
Vitay Zalán 6.osztály 12 éves Boldogg
Varga Dániel 4.oszály 10 éves Boldog
Szavell Leona 10 éves Bős
II. helyezés
Eke Anna 11 éves Bős
III. helyezés
Bátky Jázmin 10 éves Bős
Csörgő Emese 10 éves Bős
Sztanics Gréta 6.osztály 12 éves Szent János Kat.Ált.Isk. Dabas
Különdíj!
Fülöp Diana 6.osztály 13 éves Nagyboldogasszony Egyházi IK. Gúta
Kiemelt dícséret
Gögh Bálint 6.osztály 13 éves Nagyboldogasszony Egyházi Ik. Gúta
Pollák Zsófia 3.osztály 8 éves Nagyboldogasszony Egyházi Ik. Gúta
Czucor Orsolya 3.osztály 9 éves Nagyboldogasszony Egyházi Ik. Gúta
Magyarics Gergő 6.osztály 11 éves Nagyboldogasszony Egyházi Ik. Gúta
Vincúr Krisztina 5.osztály 11 éves Juhász Gyula Alapiskola Léva
V. helyezés
Szakács Attila 12 éves Pápa
V. helyezés
Jámbor Laura 6 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Sarudy Simon 2.osztály 7 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
A legjobb 10 közé jutott!
Sámson Dalila 2.osztály 7 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Hegedüs Zsófia 2.osztály 7 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Szép Gabriella 6 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Hriagyel Dorina 2.osztály 7 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Páj Tamás 2.osztály 8 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Spanko Eszter Hanna 6 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Maursky Márk 9 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Kállay Vivien 6 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Dudniska Gréta 2.osztály 7 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Szabó Tóbiás 6 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
Urbán Sára 2.osztály 6 éves Alapiskola és Óvoda Pozsonypüspöki
A legjobb 10 közé jutott!
Murits Bernadett 5.osztály 11 éves Tatárszentgyörgy
IV. helyezés
Papp Mariann 7.osztály Tatárszentgyörgy
I. helyezés