All decks
 • Co zabrać na plażę z niemowlakiem?

  Zdecydowanie trzeba ograniczyć liczbę zabieranych ze sobą na plażę przedmiotów. Po prostu by nie robić za wielbłądy. Wiadomo, że z dzieckiem tych sprzętów jest trochę więcej, ale nie warto przesadzać. Zgodnie z wpisem http://bazyleusz.blox.pl/2018/07/Co-zabrac-na-plaze-z-niemowlakiem.html tak naprawdę niewiele więcej nam potrzeba. Dokładna lista jest dostępna w mojej prezentacji. Zapraszam.

 • Sposoby na chorobę lokomocyjną u dzieci

  Choroba lokomocyjna objawia się mniej więcej około drugiego roku życia i trwa nawet do dwunastego. Cierpią nie tylko dzieciaki, ale także ich rodzice. Przecież każdy chce ulżyć swojemu maluchowi. Oprócz leków dostępnych w każdej aptece, jest jeszcze kilka sposobów na to by powstrzymać nudności i wymioty u najmłodszych. W powyższej prezentacji podpowiadam jak przetrwać każdą podróż z dzieckiem cierpiącym na chorobę lokomocyjną. Wszystko powstało w oparciu o wpis z bloga http://basiaworoch.postach.io/post/choroba-lokomocyjna-u-dzieci Zapraszam!

 • Co pakujemy na wakacje z dzieckiem?

  Wakacje nie ubłagalnie się zbliżają. Wielu rodziców również planuje wypoczynek ze swoimi pociechami. W szale pakowania i wakacyjnych przygotowań, można o czymś zapomnieć. Z tego powodu przedstawiam tu małą ściągawkę, o czym nie można zapomnieć wyjeżdżając na urlop z maluchem. Zainspirowałam się wpisem o ochronie przeciwsłonecznej dla dziecka z bloga https://wszystkodladzieci.quora.com/Krem-ochronny-dla-dzieci Korzystajcie z podpowiedzi i cieszcie siębeztroskimi chwilami na wakacjach!

 • Podstawowe sprzęty dla niemowlaka

  Narodziny nowego członka rodziny dużo zmieniają. Nie tylko w kwestii organizacji życia rodziców, ale także w samym domu. Trzeba się przygotować na tą rewolucję i kupić kilka potrzebnych rzeczy. Jednak wchodząc do sklepu z dziecięcymi akcesoriami, przekonujemy się że nie będzie to takie łatwe. Inspirując się blogiem http://littlesunshine.klubmidgard.pl/ przedstawiam tu moim zdaniem najpotrzebniejsze sprzęty.

 • Dieta poniżej 1 roku życia

  Mniej więcej do pierwszego roku życia powinnyśmy pilnować diety naszego malucha. Tak by unikać pewnych produktów, które mogą wywoływać alergie i po prostu szkodzić naszemu dziecku. Młody organizm uczy się dopiero z czasem, radzić sobie z każdym jedzeniem. Prezentacja powstała w oparciu o wpis http://monikazdanowska.postach.io/post/jedzenie-na-cenzurowanym-przed-1-rokiem Jeśli jesteś zainteresowany, oglądaj dalej!

 • Prezenty dla dzieci

  Podpowiadam co kupić na prezent dla dziecka. Raczej z grupy tych młodszych. Temat nieco bardziej pociągnięty z bloga https://podarunekdlanajmlodszych.quora.com/ Wejdź, obejrzy, zainspiruj się. Zakupy zabawek nie kończą się na pluszakach i plastikowych samochodzikach.