Najpiękniejsze lotniska na świecie.

Bilbao Airport.

To lotnisko znajduje się 11 km od Bilbao, w północnej części Hiszpanii. Mimo że jest to obszar górski, samo lotnisko znajduje się w dolinie. Pierwsza decyzja o budowie lotniska została podjęta w 1927 roku. Jednak lotnisko jest najbardziej znane z najnowszego terminalu, który zaczął działać w 2000 roku.

Port lotniczy Menara w Maroku.

Uważany za jeden z najpiękniejszych portów lotniczych na świecie, lotnisko Menara jest również najbardziej obciążonym portem lotniczym w Maroku.
Był używany przez Amerykanów jako baza lotnicza transportu podczas II wojny światowej.
Przebudowa rozpoczęła się w 2000 roku. Jej celem było zaspokojenie potrzeb rosnącego natężenia ruchu podróżnych. Jeden z najbardziej popularnych obiektów terminalu zaczął funkcjonować w 2008 roku

Port lotniczy Denver.

Lotnisko Denver może od początku wyglądać zaskakująco. Z zewnątrz zauważyć, że dachami namiotowych kształtów. Wiele osób widzi ukryte symbole zarówno w konstrukcji, jak i dekoracji. Na przykład kształt, jaki tworzą pasy startowe z widoku z lotu ptaka, przyciąga szczególną uwagę - przypomina swastykę.

Tokio - lotnisko Haneda.

Lotnisko zaczęło działać w 1931 roku. Obecnie jest to jedno z największych lotnisk w Japonii. Słynie z czystości, doskonałej organizacji i ciekawej architektury. Trzy terminale, w tym jeden międzynarodowy, to sześciopiętrowa restauracja, centrum handlowe, sala konferencyjna i gigantyczny taras widokowy. Lotnisko może również pochwalić się hotelem z 387 pokojami, oraz dobrze wyposażone łazienki.

Singapur - międzynarodowy port lotniczy Changi.

Singapur - Changi jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie; obsługuje 50 milionów pasażerów rocznie. Jednocześnie jest to jedno z najpiękniejszych i sprawnie działających portów lotniczych na świecie.
Jego budowa rozpoczęła się w 1970 roku i jest nadal w toku, ponieważ każdego dnia pojawiają się nowe udogodnienia, udogodnienia i atrakcje.

Seul - międzynarodowy port lotniczy Incheon.

Lotnisko to znajduje się 50 km od Seulu, na pobliskiej wyspie o nazwie Incheo. Jest to największe lotnisko w Korei Południowej. Zajmuje czołowe miejsca w rankingach najpiękniejszych, funkcjonalnych i przyjaznych pasażerom lotnisk. Jest również uważany za jeden z najlepszych portów lotniczych, w których można spędzić noc.

Międzynarodowy port lotniczy Wellington.

Lotnisko Wellington Airport znajduje się 7 km od stolicy Nowej Zelandii - Wellington.
To trzecie co do wielkości lotnisko w Nowej Zelandii. Oferuje loty krajowe i loty do Australii i Fidżi. Zaprojektowany przez studio Studio Pacific, Warren i Mahoney, lotnisko jest jednym z najciekawszych i, dla wielu, najpiękniejszych lotnisk na świecie.

Dziękuję za uwagę.

Najpiękniejsze lotniska na świecie.

By lotniska

Najpiękniejsze lotniska na świecie.

Najpiękniejsze lotniska na świecie https://beautifulairports.wordpress.com/ Funkcjonalne, nowoczesne i przepiękne.

  • 257
Loading comments...

More from lotniska