Simuliacinių programų ir edukacinių
žaidimų komercializavimas

2017-10-20

Projekto tikslas

Suteikti steigiamai įmonei finansinius išteklius komercializuoti (8 ir 9 MTEP etapai) simuliacinių žaidimų produktus / technologijas Lietuvos rinkoje.

Veiklos kryptis

Steigiamos UAB "Smagu mokytis" pagrindinė veiklos kryptis - simuliacinių "EcoSim" žaidimų kūrimas, plėtojimas, komercializavimas ir pardavimas, prekės ženklo stiprinimas. Įsteigta bendrovė užsiims vystomų "Ecosim" žaidimų ir simuliacijų komercializavimu: bandomosios partijos gamyba ir išbandymu, potencialių klientų pritraukimu ir produkto įvertinimu, pristatymu, viešinimu, prekės ženklo
stiprinimu.

Prototipas

 • EcoSim Adam
 • EcoSim Maynard
 • EcoSim Daniel

Rezultatai

Projekto rezultatai – kartu su Kauno kolegija įsteigta atžalinė įmonė, komercializuotos 4 simuliacijos.


Įsteigta įmonė subsidijos pagalba pateiks į rinką komerciškai patrauklius simuliacinius žaidimus su aiškia marketingo strategija. Parengtas ir įgyvendintas marketingo planas naujai įmonei leis greičiau pasiekti lūžio tašką ir pradėti veikti pelningai.

Klientai ir rinka

EcoSim simuliacijos - lankstumas, adaptavimas prie kliento, nuolatinis palaikymas ir operatyvumas, sąlyginai žemesnė kaina, išryškinta edukacinė vertė (metodika+apmokymai), kuriamos ir vystomos, išbandomos praktinėje veikloje Lietuvos rinkoje.


Mokslo ir švietimo įstaigos. Mokymai, konsultacijos. Stalo žaidimai.

Komanda

 • Arūnas Liuiza – IT, inovatyvūs edukaciniai metodai
   
 • Darius Karaša – simuliacijų vystymas, idėjų komercializavimas
   
 • Giedrius Romeika - marketingas
   
 • Kauno kolegija – akademinė bendruomenė, studentai

Perspektyvos

Ilgalaikėje perspektyvoje bendrovė užsiims naujų simuliacijų kūrimu ir adaptavimu, komercializavimu Lietuvos ir užsienio rinkoje.


Simuliacijos, orientuotos Z kartos mokymą, tikėtina, užims vis didesnę mokymo metodų dalį formaliajame ir neformaliajame švietime ir mokyme.


Tolimoje perspektyvoje simuliacijų pagrindu planuojamos mokymosi e-platformos: savarankiškas interaktyvus nuotolinis mokymas(is).

EcoSim

By Arūnas Liuiza