20 marca 2020

kongres.kulturawroclaw.pl

/ Wrocławski Kongres Kultury

NOWA LOKALIZACJA

Wrocławskie Centrum Kongresowe

  • dostępność infrastruktury
  • możliwość zwiększenia liczby uczestników
  • gotowość do przyjęcia dużej liczby głosujących

PONOWNE OTWARCIE REJESTRACJI

Dla już zarejestrowanych:

  • możliwość zmiany statusu „tylko głosowanie” na „pełne uczestnictwo”
  • mail do osób zarejestrowanych tylko na głosowanie – czas na zmianę statusu do soboty (7.03) do godziny 20:00

Dla nowych uczestników:

  • rejestracja od poniedziałku (9.03) od 12:00 do wyczerpania miejsc
  • 7 paneli
  • 9 stolików tematycznych
  • 10 prezentacji artystycznych
  • 60 zaproszonych specjalistów i ekspertów

PROGRAM KONGRESU

Grupa programowa (24 osoby) pracowała nad nim od
4 miesięcy.

WIECZÓR WYBORCZY

Spotkanie z kandydatami i kandydatkami
do Wrocławskiej Rady Kultury.

19 marca, godzina 18:00

Centrum Sztuk Performatywnych
Piekarnia

Organizowane dzięki współpracy
z 41. Przeglądem Piosenki Aktorskiej.

AFTERPARTY

Gwiazda wieczoru:

Liczba kandydatów i kandydatek: 56

CHMIEL Katarzyna

CIERNIAK Renata

DOTKA Aneta

DUBIEL Patrycja

DUCHNOWSKA Izabela

FEREŃSKI Piotr Jakub

GLUZIŃSKI Marek

GRONOWSKA Aleksandra

HAMKAŁO Marcin

HOŁONOWICZ Tomasz

JARODZKI Paweł

JASTRZĄB Przemysław

JĘDRYCZKA-HAMERA Anna

JODKO Alicja

KAMIŃSKI Paweł

KASTA Waldemar

KIEŻUN Daria

KOCZANOWICZ Leszek

KOSENDIAK Marek

KOTT Michał

KOŹMIŃSKI Zbigniew

KRAMARCZYK Ewa

KRÓLICA Anna

LORENC Łukasz

MAJEWSKA Katarzyna

MAKAREWICZ Zbigniew

MATYSEK-IMIELIŃSKA Magdalena

NAHORNA Yelyzaveta

OBŁĄKOWSKA Agata

OPALIŃSKI Michał

OWCZARZ Jerzy

PAWLIK Magdalena

PIEKARSKA Magdalena

PODREZ Anna

PODSIADŁY Dominik

PODŻUS Michał

PRYSZCZEWSKI Michał

PSZONKA Tadeusz

RUDOWSKI Krzysztof

SIEGLE Adrian

SIKORA Tomasz

SIKORSKI Michał

SKRABKA Marcin

SMOLNY Katarzyna

STANCZYK Zbigniew Leo

STOKŁOSA Zbigniew

STRUŻYNA-KUNECKA Krystyna

SYSŁO Tomasz Jakub

SZCZYGIEŁ Aleksandra

ŚLIZ Urszula

UCZKIEWICZ Katarzyna

VAICIUNAS Laurynas

WOLSKA Agnieszka

WOŹNY Juliusz

WÓJCIK Łukasz

ZIEMBA Jola

WYBORY

  • Katarzyna Gołecka
  • Anna Komarnicka
  • Katarzyna Kruszyńska-Kasprzyk
  • Joanna Lassota
  • Michał Maliczkiewicz
  • Katarzyna Nowak (przewodnicząca komisji)
  • Joanna Panciuchin
  • Joanna Świątek-Czwojdzińska
  • Darwin Tamborski

WYBORY

Komisja wyborcza

WYBORY

Wzór karty wyborczej

  • rejestracja potrwa do godziny 14:30
    w dniu kongresu
  • karta do głosowania wydana będzie
    tylko osobom zarejestrowanym
  • przy odbiorze karty należy okazać
    dowód osobisty lub paszport
  • głosować będzie można
    do godziny 20:00

 

WYBORY

Rejestracja wyborców

20 marca 2020

Wrocławskie Centrum Kongresowe
ul. Wystawowa 1

 

kongres.kulturawroclaw.pl

/ Wrocławski Kongres Kultury

Copy of deck

By esk_wroclaw

Copy of deck

  • 276
Loading comments...

More from esk_wroclaw