Drogi wędrowcze, skoro zbłądziłeś już tak daleko, można ze sporą dawką prawdopodobieństwa przyjąć, iż pragniesz poznać historię barwnego i niecodziennego zespołu jakim jest HELLHAIM. Ponieważ z pewnością jesteś wnikliwym erudytą, nie zawiedziemy Cię i postaramy się przedstawić bez ogródek prawdziwą historię zespołu – historię bogatą, której korzenie sięgają do czasów sprzed upadku Muru Berlińskiego. Zapnij zatem pasy i przygotuj się na szaleńczą podróż po Królestwie Kryształowej Czaszki. Poznaj historie i sprawdź kapele metalowe lat 80 i 90!

 

 

Koncerty heavy metalowe

Zapraszamy do grupy na Facebooku „HELLHAIM ON TOUR” w której sprawdzisz informacje o zbliżających się koncertach w roku 2022. Dodatkowo zobaczysz zdjęcia i fragmenty video z odbytych koncertów. Jeżeli masz jakiś materiał z koncertu, którym chcesz się podzielić to ta grupa jest dla Ciebie i możesz to robić dowolnie.

Znęcamy do czynnego uczestnictwa w grupie.

https://www.facebook.com/groups/1808204722639815/

Obecnie gramy koncerty w różnych miastach min: Warszawa, Kraków, Siedlce. Będziemy Tobie dostarczać diabelskich doznań na każdym koncercie dopóki sił nam wystarczy. Niech to metalowe spektrum emocji zbudzi w Tobie prawdziwego demona!

 

Copy of HELLHAIM

By omeleq

Copy of HELLHAIM

  • 128